Makijaż

Makijaż ślubny

W dniu ślubu makijaż jest nieodłączną częścią stylizacji Panny Młodej. Makijaż próbny jest obowiązkowym etapem przygotowania się na ten wyczekiwany dzień. Ważne jest aby idealnie dopasować kosmetyki do cery oraz dobrać odpowiednią kolorystykę do Twojego typu urody. W trakcie pierwszego spotkania, przeprowadzany jest wywiad, którego celem jest omówienie szczegółów dzięki czemu oszczędzisz sobie chociaż odrobinę stresu w ten wyjątkowy dzień.

Makijaż wieczorowy

Wyjątkowych momentów w naszym życiu jest co nie miara – urodziny, studniówki, bale karnawałowe oraz przeróżne okazje na których chcesz prezentować się zjawiskowo. Przed wykonaniem uslugi porozmawiamy i ustalimy wszystko tak aby spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania i wykonać makeup, który wytrzyma najbardziej szalony wieczór!

Makijaż odmładzający

Idealny dla dojrzałej kobiety. Przy wykonywaniu tego makijażu najważniejsze jest użycie odpowiednich technik, aby podkreślić urodę, jednocześnie neutralizując zmarszczki.

Makijaż fashion

Przygotowując się do sesji fotograficznej biorę pod uwagę tematykę sesji, urodę modelki, stylizację oraz styl fotografa, z którym będę pracowała. Jest to makijaż, który daje dużą swobodę naszej kreatywności w pracy.

Zarówno chętnie podejmuję się wyzwań jak i oferuję moją wyobraźnię.

Stylizacja rzęs

Wykonywany nowoczesną, sprawdzoną i profesjonalną metodą marki Nouveau Lashes. Stosowany przez specjalistów z całego świata. Kierowany dla kobiet, które cenią sobie świetną jakość. Produkty Nouveau Lashes zapewniają naturalny wygląd prawdziwych rzęs, nie tworząc efektu sztucznego wachlarza. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest świetnym rozwiązaniem dla każdej z nas. Dzięki niemu poranny makijaż oka odejdzie w zapomnienie.

Przedłużone rzęsy są ciemniejsze i gęstsze, podkreślają kształt i zaznaczają piękną, naturalną linię oka. Cały zabieg jest wykonywany precyzyjnie i z należytą starannością tak, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej. Dzięki uzupełnianiu będziesz mogła cieszyć się zniewalającym spojrzeniem przez cały czas!

Gdzie możesz mnie złapać?

Zabiegi są wykonywane w skromych progach mojej firmy, w Katowicach na oś. Tysiąclecia przy ul Piastów 24.

Dojazd z Centrum Katowic trwa max 10 minut. Zjazd na Auchan przy drodze DTŚ lub od strony Parku Śląskiego.

Ile czasu poświęcisz na zabieg?

Jeśli jesteś spokojną kobietą, która zasypia przy delikatnych rytmach wydobywających się z głośników, wtedy czas zabiegu nie przekroczy 2 godzin.

Gdy jednak lubisz rozmawiać i kontrolować sytuację, to zabieg potrwa do 20 minut dłużej 🙂

Jak długo utrzymają się Twoje nowe rzęsy?

Rzęsy wypadają gdy okres życia Twoich naturalnych rzęs dobiega końca. W praktyce jest to okres 5 do 8 tygodni!

Jak często powinnaś powtarzać zabieg?

Przeprowadzenie uzupełnienia zaleca się do czterech tygodni po zabiegu. Późniejszy termin spowoduje powtórne założenie wszystkich rzęs co z ekonomicznego pukntu widzenia jest niekorzyste lecz jak najbardziej możliwe.

Czy to na pewno dla Ciebie?

Twoje rzęsy są krótkie i chciałabyś je przedłużyć?
Twoje rzęsy są rzadkie i chciałabyś je zagęścić?
Chcesz uzyskać efekt pełnego, otwartego oka?

A może po prostu zawsze chciałaś zobaczyć, jak to jest mieć piękne, długie rzęsy bez tuszowania.

Zabieg stylizacji metodą Nouveau Lashes przeznaczony jest dla każdej kobiety w każdym wieku. Dzięki specjalnej recepturze jest klej jest bezbarwny, bezwonny i nie powoduje podrażnień!

Zachęcam do kontaktu!

Podkręcenie rzęs od samej nasady sprawia, że wyglądają na dłuższe i lepiej wyeksponowane. Zabieg dyscyplinuje także układ rzęs nieregularnych, prostych, bądź skierowanych w dół. Podkreśla ich naturalne piękno i nadaje spojrzeniu zmysłowego uroku. LVL Lashes to metoda bardzo uniwersalna. Możliwość regulowania kształtu i wyboru stopnia podkręcenia sprawia, że zabieg można wykonywać na długich i gęstych rzęsach. Jest również polecany kobietom, których naturalne rzęsy są krótkie.

Masz dodatkowe pytania?   Zadzwoń: +48 796 057 046 lub napisz: kontakt@makeupbys.pl.