MAKIJAŻ

Wieczorowy

100
  • Czas trwania to ok. 1 h. W cenę makijażu wliczone są kępki rzęs, oraz profesjonalny utrwalacz makijażu. Dojazd na wizaż w cenie w granicach 5 km od Katowic. W grupie od 3 osób taniej.

Próbny

120
  • Makijaż próbny zazwyczaj trwa dłużej niż standardowy makijaż. Jest poprzedzony rozmową i analizą, polega na próbowaniu różnych rozwiązań. Idealnym momentem jest spotkanie w trakcie tygodnia, na przykład w dzień kiedy umawiamy się na przymiarkę sukni bądź fryzurę próbną.

Ślubny

130
  • Makijaż ślubny jest niezwykle ważnym elementem wyglądu każdej Panny Młodej. Nie tylko zwraca uwagę i podkreśla urodę, ale przede wszystkim, wpływa na dobre samopoczucie. Czas trwania to ok. 1 h. W cenę makijażu wliczone są kępki rzęs, oraz profesjonalny utrwalacz makijażu.

Sylwestrowy

140
  • Szukasz idealnego makijażu sylwestrowego 2018? Sylwester to święta okazja, aby zaszaleć zarówno z kreacją, jak i makijażem - im bardziej się błyszczy, tym lepiej. Czas trwania to ok. 1 h. W cenę makijażu wliczone są kępki rzęs, oraz profesjonalny utrwalacz makijażu.

LIFTING RZĘS

LVL

Nouveau Lashes
90

LVL + HENNA

Nouveau Lashes
110